Cichy blender ręczny

Blender do każdej kuchni

Blender obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych urządzeń kuchennych. Niektórym może on w swoim wyglądzie czy zastosowaniu przypominać malakser. Jednak między tymi dwoma urządzeniami występują znaczące różnice. Cichy blender stanowi nieocenioną pomoc, jest niezwykle praktyczny, a dzięki niemu możemy wyczarować m.in. koktajle, smoothe, desery czy drinki. Co więcej – na tym lista się nie kończy. Produkt ten jest szczególnie istotny dla tych, którzy starają się rozpocząć przygodę ze zdrowymi posiłkami. Obecnie rynek oferuje szeroki wybór różnego rodzaju blenderów, co może powodować niemałe problemy decyzyjne u potencjalnego klienta. Przeszukując pierwszy z brzegu sklep internetowy AGD możemy poczuć się nieco przytłoczeni ilością nowych informacji i specyfikacji. W związku z tym warto rozeznać się co jest warte naszej uwagi.

Cichy blender kontra blender kielichowy

Blender w sklepach specjalistycznych określa się jako drobne AGD. Urządzenie to można podzielić na dwa rodzaje – ręczny oraz blender kielichowy. Ręczny, jak można się domyślić, jesteśmy zmuszeni trzymać w dłoni podczas jego pracy. Natomiast kielichowy nie wymaga naszego udziału, gdyż pracuje bez konieczności trzymania. Decyzja, który z nich bardziej nam odpowiada pozostaje kwestią indywidualną. Niemniej blender kielichowy zdaje się być praktyczniejszy. Przy zakupie warto zwrócić uwagę również na moc, obroty, kabel i zasilanie oraz poziom hałasu, który będzie się z niego wydobywać. Istotne jest także, czy są to wyroby z tworzyw sztucznych czy z metalu.

Hałas może być dla niektórych wyjątkowo kłopotliwy, dlatego podejmując decyzję warto wybrać cichy blender, który sprawi, że przygotowywane posiłki nie naruszą domowego spokoju. Wiele firm posiada je obecnie w swojej ofercie.

Niewygórowane koszty zakupu

Ceny blenderów wahają się w zależności od modelu i funkcji. Jednak już za niewielką kwotę możemy zakupić dobrej jakości urządzenie. Jeśli jednak chcemy pokusić się o lepszej jakości blender za mniejszą cenę, niż cena podstawowa, można odwiedzić outlet AGD stacjonarnie lub odszukać witrynę w Internecie.